Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

7 okresních rad v Ústeckém kraji

Nejbližší soutěže

Krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 5/2019

Číslo 5/2019 - PDF | eBook
Všechna čísla (33)

Soutěže kategorie V.

Název soutěže Sport Datum
Fotbal SLŠ Fotbal 28. 4. 2020
Krajské finále
Kategorie V.
Chlapci
FK Baník Souš z.s., Zdeňka Fibicha 282, 434 01 Most
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 21. 2. 2020 v 04:38

Sportovní gymnastika Sportovní gymnastika 25. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Gymnastická tělocvična v areálu Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů
KR AŠSK Ústeckého kraje, OR AŠSK Děčín, Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 5

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 02:48

Florbal SLŠ Florbal 18. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie V.
Chlapci
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 03:03

Florbal SLŠ Florbal 17. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 03:01

Házená SLŠ Házená 10. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Sportovní hala Chemik, Terezínská 1032/7, 410 02 Lovosice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 03:05

Volejbal SLŠ Volejbal 28. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Městské gymnázium a ZŠ Jirkov

Poslední aktualizace: 31. 1. 2020 v 02:22

Stolní tenis SLŠ Stolní tenis 10. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Hala stolního tenisu Gymnázium J. Jungmanna, Svojsíkova 1015/1a, 412 65 Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 12. 1. 2020 v 00:31

Plavání SLŠ Plavání 9. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
Městský bazén Daliborova 2078/7, Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 12. 1. 2020 v 00:31

Silový čtyřboj Silový čtyřboj 18. 12. 2019
Krajské finále
Kategorie V.
Chlapci
Tělocvična SŠ stavební a strojní Teplice
OR AŠSK Teplice, ŠSK AŠSK při SŠ stavební Teplice, p.s., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 20. 12. 2019 v 04:54

Basketbal SLSŠ Basketbal 21. 11. 2019
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky
Tělocvična Střední školy pedagogické, hotelnictví a služeb, Komenského 754/3, 412 01 Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, Střední škola pedagogická, hotelnictví a služeb Litoměřice

Poslední aktualizace: 29. 11. 2019 v 03:06

Basketbal SLSŠ Basketbal 20. 11. 2019
Krajské finále
Kategorie V.
Chlapci
Tělocvična ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Vrchlického 630/5, Děčín
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, ŠSK při Gymnáziu Děčín

Poslední aktualizace: 29. 11. 2019 v 03:06

Středoškolský atletický pohár Atletika 3. 10. 2019
Krajské finále
Kategorie V.
Dívky + Chlapci
Masarykova 228, Ústí nad Labem
Athletic Club Ústí n/L. z.s. ve spolupráci s KR AŠSK Ústí nad Labem a DDM v Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 4. 10. 2019 v 18:38

Přespolní běh Atletika 2. 10. 2019
Krajské finále
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Areál ZŠ Elišky Krásnohorské 3084/8, Ústí nad Labem
Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, ZŠ El. Krásnohorské Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 7. 10. 2019 v 02:08