Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

7 okresních rad v Ústeckém kraji

Nejbližší soutěže

Krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 3/2019

Číslo 3/2019 - PDF | eBook
Všechna čísla (31)

Soutěže kategorie III. a IV.

Název soutěže Sport Datum
Pohár rozhlasu - SLZŠ Atletika 21. 5. 2019
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Dívky + Chlapci
Městský stadion Ústí nad Labem
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Český atletický svaz, Athletic Club Ústí nad Labem z.s.

Poslední aktualizace: 27. 5. 2019 v 02:46

Volejbal - SLZŠ Volejbal 9. 5. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Městské gymnázium a ZŠ Jirkov

Poslední aktualizace: 10. 5. 2019 v 04:23

Minikopaná - SLZŠ Minikopaná 2. 5. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Školní hřiště - Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Městské gymnázium a ZŠ Jirkov

Poslední aktualizace: 3. 5. 2019 v 02:58

Futsal Futsal 5. 4. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Městská sportovní hala, Mánesova 4980, 430 01 Chomutov
Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, OR AŠSK Chomutov, CHLMF Chomutov

Poslední aktualizace: 16. 4. 2019 v 03:04

Futsal - Memoriál Václava Čecha Futsal 29. 3. 2019
Krajské finále
Kategorie III.
Chlapci
Městská sportovní hala, Mánesova 4980, 430 01 Chomutov
Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, OR AŠSK Chomutov, CHLMF Chomutov

Poslední aktualizace: 16. 4. 2019 v 03:04

Sportovní gymnastika Sportovní gymnastika 27. 3. 2019
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Gymnastická tělocvična v areálu Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů
KR AŠSK Ústeckého kraje, OR AŠSK Děčín, Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 5

Poslední aktualizace: 16. 4. 2019 v 03:02

Házená - SLZŠ Házená 20. 3. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Sportovní hala Chemik, Terezínská 1032/7, 410 02 Lovosice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 21. 3. 2019 v 03:13

Basketbal - SLZŠ Basketbal 7. 3. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Sportovní hala ZŠ U Stadionu 522/4, 412 01 Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, ZŠ U Stadionu 522/4, 412 01 Litoměřice

Poslední aktualizace: 10. 3. 2019 v 04:38

Basketbal - SLZŠ Basketbal 5. 3. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Mírová 2734/4, 400 11 Ústí nad Labem-Severní Terasa a Speciální ZŠ, MŠ a Praktická škola Pod Parkem 2788, Ústí nad Labem
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, ZŠ Mírová Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 7. 3. 2019 v 01:59

Florbal - SLZŠ Florbal 6. 2. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 7. 2. 2019 v 03:48

Florbal - SLZŠ Florbal 5. 2. 2019
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 7. 2. 2019 v 03:47

Florbal Florbal 19. 12. 2018
Krajské finále
Kategorie III.
Chlapci
Sportovní hala Teplice
Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

III. kategorie (6. a 7. třída) - hoši

Florbal Florbal 18. 12. 2018
Krajské finále
Kategorie III.
Dívky
Sportovní hala Teplice
Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

III. kategorie (6. a 7. třída) - dívky

Stolní tenis Stolní tenis 6. 11. 2018
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Litoměřice

IV. kategorie (8. a 9. třída), V. kategorie (střední školy)

Přespolní běh Přespolní běh 9. 10. 2018
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Ústí nad Labem

IV. kategorie (8. a 9. třída), V. kategorie (střední školy)

Atletický čtyřboj Atletika 2. 10. 2018
Krajské finále
Kategorie III. a IV.
Bílina

III. kategorie (6. a 7. třída), IV. kategorie (8. a 9. třída)