Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

7 okresních rad v Ústeckém kraji

Soutěže kategorie III. a IV.

Název soutěže Sport Datum
Minifotbal SLŠ Minifotbal 30. 4. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Školní hřiště – Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Městské gymnázium a ZŠ Jirkov

Poslední aktualizace: 21. 2. 2020 v 04:41

Volejbal SLŠ Volejbal 21. 4. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky + Chlapci
Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Městské gymnázium a ZŠ Jirkov

Poslední aktualizace: 24. 2. 2020 v 01:03

Soutěže, které se teprve uskuteční
Soutěže, které se již konaly
Basketbal SLŠ Basketbal 26. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
ZŠ Mírová 2734/4, 400 11 Ústí nad Labem-Severní Terasa – skupina „A“, Speciální ZŠ, MŠ a Praktická škola Pod Parkem 2788, Ústí nad Labem – skupina „B“
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, ZŠ Mírová Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 02:59

Sportovní gymnastika Sportovní gymnastika 25. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Gymnastická tělocvična v areálu Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů
KR AŠSK Ústeckého kraje, OR AŠSK Děčín, Gymnázium Dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 5

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 02:48

Basketbal SLŠ Basketbal 19. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Sportovní hala ZŠ U Stadionu 522/4, 412 01 Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, ZŠ U Stadionu 522/4, 412 01 Litoměřice

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 02:57

Házená SLŠ Házená 10. 3. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Sportovní hala Chemik, Terezínská 1032/7, 410 02 Lovosice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 14. 2. 2020 v 03:05

Florbal SLŠ Florbal 15. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Chlapci
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 31. 1. 2020 v 02:21

Florbal SLŠ Florbal 14. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie IV.
Dívky
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 15. 1. 2020 v 04:09

Stolní tenis SLŠ Stolní tenis 10. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie IV. a V.
Dívky + Chlapci
Hala stolního tenisu Gymnázium J. Jungmanna, Svojsíkova 1015/1a, 412 65 Litoměřice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 12. 1. 2020 v 00:31

Florbal SLŠ Florbal 8. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie III.
Chlapci
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 9. 1. 2020 v 02:28

Florbal SLŠ Florbal 7. 1. 2020
Krajské finále
Kategorie III.
Dívky
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje

Poslední aktualizace: 7. 1. 2020 v 20:32

Přespolní běh Atletika 2. 10. 2019
Krajské finále
Kategorie III., IV. a V.
Dívky + Chlapci
Areál ZŠ Elišky Krásnohorské 3084/8, Ústí nad Labem
Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, ZŠ El. Krásnohorské Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 7. 10. 2019 v 02:08