Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje

7 okresních rad v Ústeckém kraji

Nejbližší soutěže

Krajská kola

Další soutěže

Pořádané centrálou AŠSK ČR

Časopis DO TOHO!
č. 2/2019

Číslo 2/2019 - PDF | eBook
Všechna čísla (30)

Soutěže kategorie I. a II.

Název soutěže Sport Datum
Atletický trojboj - SLZŠJ Atletika 28. 5. 2019
Krajské finále
Kategorie II.
Dívky + Chlapci
Městský stadion Ústí nad Labem
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, USK Provod Ústí nad Labem, ZŠ Rabasova Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 9. 6. 2019 v 14:14

McDonald´s Cup - SLZŠJ Fotbal 20. 5. 2019
Krajské finále
Kategorie I. a II.
Dívky + Chlapci
Areál FK Teplice a.s. Na Stínadlech, Teplice
Krajský štáb AŠSK ČR Ústeckého kraje, FAČR – ústecký KFS, FK Teplice a.s. Generální partner – McDonald´s ČR, s.r.o.

Poslední aktualizace: 27. 5. 2019 v 02:46

Vybíjená - SLZŠJ Vybíjená 30. 4. 2019
Krajské finále
Kategorie II.
Smíšené + Chlapci
Tělocvičny ZŠ Zahradní 5265, Chomutov
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, OR AŠSK Chomutov, ZŠ Zahradní Chomutov

Poslední aktualizace: 2. 5. 2019 v 03:17

Vybíjená Vybíjená 26. 4. 2019
Krajské finále
Kategorie II.
Dívky
Tělocvičny ZŠ Zahradní 5265, Chomutov
Krajská rada AŠSK ČR Ústeckého kraje, OR AŠSK Chomutov, ZŠ Zahradní Chomutov

Poslední aktualizace: 29. 4. 2019 v 02:31

Florbal - SLZŠJ Florbal 26. 3. 2019
Krajské finále
Kategorie II.
Smíšené + Chlapci
Tělocvičny ZŠ Rabasova 3282/3, Ústí nad Labem
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, ZŠ Rabasova Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 27. 3. 2019 v 04:07

Přehazovaná - SLZŠJ Volejbal 7. 2. 2019
Krajské finále
Kategorie II.
Smíšené
Tělocvičny Střediska volného času Albrechtická 414, Most
Dům dětí a mládeže a ZpDVPP, Ústí nad Labem, p.o., Krajská rada AŠSK Ústeckého kraje, Okresní rada AŠSK Most

Poslední aktualizace: 10. 2. 2019 v 04:58